Elmas Uç Hurdası

Elmas Uç Hurdası ; Türkiye de Sanayi sektöründe yoğunlukla kullanılan metallerin işlenmesinde ve şekil verilmesinde kullanılan bir tür karbon çeşitidir. Karbon bilindiği üzere sert madenler sınıfına girmektedir. Elmas Karbür sertliğinden dolayı metallerin işlenmesini rahatlatmaktadır. Sanayi sektörü ve diğer sektörlerde deforme olmuş kırılmış ve yıpranmış elmas karbür hurdaları tarafımıza getirilerek geri dönüşüm için Yurtdışına İhraç edilir.

Türkiyede Elmas Uç hurdasının eritilip yenilenmesi söz konusu degildir.İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin her yerinden elmas hurdası toplayan firmamız bunları geridönüşüme göndermektedir. Güncel olarak yayınladığımız Elmas Hurda Fiyatlarını İnternet sitemizden takip edebilirsiniz.

Elmas Uç Hurdası Geri Dönüşümü ?

Elmas Uç Hurdası, İstanbul ve genelinden Hurda Elmas ve Karbür Hurdalarının toplanıp Yurt Dışına İhracat edildiği Elmas Hurda Fiyatları nın yayınladığı bir internet sitesidir. Almanya Polonya ve Çine yapılan Elmas Hurdası dönüştürülerek ülkemize yeniden kazandırılmaktadır. Karbür Hurda Fiyatlarınıda görebilirsiniz.

Hurda Elmas Uç Fiyatlarında bizim iletişime geçmeden lütfen satış yapmayın yüksek kğ lı satışlarınızı bize mutlaka bildirininiz. Elmas Hurda Fiyatları genellikle degişimi cok az miktarda olmaktadır.

Düşük kg larda biriktiği için insanlar sabırsızlanıp hemen satmaktadır aldıkları 1 tane ucun karşılığı fazla etmediği söylediklerinden kırılmış elmas ucunda aynı fiyata almalarını istiyorlar ama öyle degil herşey hurda elmaslar kğ bazında alınır ve ödemesi nakittir.

Elmas Uç Hurdasının Türkiyenin Her Yerinden Nasıl Alıyoruz ?

Cok azınlıkta çıkan Karbür hurdaları Türkiye’nin her yerinden Sürat kargo vasıtasıyla bize ulaştırılıp ödemesi nakip olarak hemen havale edilir. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmemişizdir. Kargo ile ulaşan Hurda Elmaslar kantarda tartılıp müşterimizin bize söylediği kilo ile karşılaştırılıp hemen ödemesi verilen İ bana yollanır.

Bazı yüksek miktarda olan illerimize araç gönderilip aldırılmaktadır ve nakip ödeme yapılmaktadır. Bütün işlemlerimiz müşterilerimizi korumaya yönelik yapılan işlemlerdir. Elmas hurdası konusunda cok hassas olan firmamız hem fiyat konusunda hemde memnuniyet konusunda ön plana çıkmaktadır. İller arasında gönderilen aracımız size ulaştıgında tartım ve yükleme konusunda size yardımcı olacaktır sizin istediğiniz yerde tartım ve ödeme yapılır isterseniz havale isterseniz ödeme nakittir.