Aliminyum doğrama, aliminyum hurdası, Alüminyum hurdası ve talaşı Tüm alüminyumlarınızı alıyoruz
Alüminyum Hurdası sektörümüzde önemli yer tutan hurda çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Metal Hurda Fiyatları  Alüminyum Hurdası yerinden alıp geri dönüşüme tabi tutmakta ve gerekli koşulları sağlamaktadır. Alüminyum Hurdası alanında önemli unsurlardan birisi de firmanın lisanslı olmasıdır. Metal Hurda Fiyatları  hurda sektöründe adını duyurmuş ve geniş hizmet yelpazesi ile görebildiğiniz gibi bir çok üründe geri dönüşümü olması gerektiği gibi yapmakta ve hizmetlerini sürdürmektedir.

Alüminyum Hurdası alımını İstanbul İzmit, Yalova, Bursa başta başta olmak üzere tüm Türkiyede sağlamakta ve takip etmektedir.

İstanbul Alüminyum Hurdası için ve Alüminyum Hurdası fiyatları ile ilgili tüm bilmek istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal Hurda Fiyatları Çavuşoğlu Mahallesi Çavuşoğlu Sanayi Sitesi B Blok No. 14 Kartal / İstanbul / Türkiye  Tel: 0 216 306 48 08  Fax: 0216 517 06 95  GSM: 0 538 619 10 11   E-Posta:metal@metalhurdafiyatlari.com dilediğiniz zaman fikir alışverişinde bulunabilir ve hurdacılık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alüminyum hurda fiyatı için bizi arayın.