Bakır hurdalarınızı değerlendiriniz. Bakır hurdası, bakır,hurda bakırSoyma Bakır  Lütfen bakır hurda fiyatları için iletişime geçin.

Bakır Hurdası sektörümüzde önemli yer tutan hurda çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Metal Hurda Fiyatları Bakır Hurdası yerinden alıp geri dönüşüme tabi tutmakta ve gerekli koşulları sağlamaktadır. Bakır Hurdası alanında önemli unsurlardan birisi de firmanın lisanslı olmasıdır.  Metal Hurda Fiyatları hurda sektöründe adını duyurmuş ve geniş hizmet yelpazesi ile görebildiğiniz gibi bir çok üründe geri dönüşümü olması gerektiği gibi yapmakta ve hizmetlerini sürdürmektedir.

Bakır Hurdası alımını İstanbul, İzmit, Yalova, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiyede sağlamakta ve takip etmektedir.  İstanbul  Bakır Hurdası için ve Bakır Hurdası fiyatları ile ilgili tüm bilmek istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal Hurda Fiyatları Çavuşoğlu Mahallesi Çavuşoğlu Sanayi Sitesi B Blok No. 14 Kartal / İstanbul / Türkiye  Tel: 0 216 306 48 08  Fax: 0216 517 06 95  GSM: 0 538 619 10 11   E-Posta:metal@metalhurdafiyatlari.com dilediğiniz zaman fikir alışverişinde bulunabilir ve hurdacılık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakır hurda fiyatı için bizi arayın.